Overslaan en naar de inhoud gaan

Filter op:

Aantal sterren

Beoordeling

Asteasu – 1 hotel of andere accommodatie
om de nieuwste deals en prijzen te bekijken.
Otardi, hotel in Asteasu

Otardi ligt in Asteasu en biedt een terras en uitzicht op de bergen. U kunt genieten van een verscheidenheid aan zelfgemaakte ontbijten en diners.

De locatie is top. Schitterend uitzicht op de bergen, ook een mooie route ernaartoe. De eigenaar heeft zelf de eeuwenoude boerderij van een bouwval tot een charmante herberg verbouwd. Op een hele originele wijze, met allemaal leuke details. De eigenaars zijn ontzettend vriendelijk, heel prettig in de omgang. Al spreken ze vrijwel geen Engels. Maar met translate kom je een eind. We hadden een familiekamer met eigen badkamer. Alles is geel erg schoon. We waren de enige gasten op dat moment en hadden de gemeenschappelijke ruimtes voor onszelf. Uniek ! De bedden zijn goed. Het ontbijt ( €5 pp ) is verzorgd met allerhande dingen uit eigen tuin. Jam, druiven, hazelnoten, vijgen. Én een uitstekende bak koffie! Heerlijk. We hebben op aanraden van Alfre een mooie wandeling gemaakt in de buurt. En de volgende dag San Sebastian bezocht. Een mooie combinatie.
9.4
Score 9.4
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
51 beoordelingen
Prijs vanaf€ 330,60per nacht
Aginaga Hotela, hotel in Asteasu

Aginaga Hotela bevindt zich in het dorp Aginaga, op 14 km van San Sebastian. Het hotel biedt gratis WiFi, geothermische verwarming en warm water.

Vriendelijk personeel,goede bedden en het ontbijt was uitstekend.
8.9
Score 8.9
Heerlijk
Beoordeeld als geweldig
1.201 beoordelingen
Prijs vanaf€ 95per nacht
Hotel Palacio Atxega, hotel in Asteasu

Hotel Palacio Atxega ligt in het dorp Ursubil, op 7 km van San Sebastián. De accommodatie is een gerestaureerd herenhuis met een rustieke inrichting.

Sfeervolle locatie. Behulpzaam en vriendelijk personeel. Alles zeer schoon.
8.5
Score 8.5
Erg goed
Beoordeeld als erg goed
984 beoordelingen
Prijs vanaf€ 85per nacht
Hotel Boutique Txanka Erreka PARKING INCLUIDO, hotel in Asteasu

Dit kleine hotel ligt in een rustige omgeving, op slechts 1,5 km van het strand Playa de Orio. Er is een zonneterras en een tuin. U kunt ook overal gebruikmaken van WiFi.

Gemakkelijk te bereiken. Het ziet er zeer verzorgd uit. Vriendelijk personeel!
9.3
Score 9.3
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
1.288 beoordelingen
Prijs vanaf€ 120per nacht
Hotel Bide Bide Tolosa, hotel in Asteasu

Hotel Bide Bide Tolosa is gelegen in Tolosa, op 27 km van Monte Igueldo Funicular, en biedt een excursiebalie, allergievrije kamers, een restaurant, gratis WiFi in de hele accommodatie en een bar.

Het hotel lag in een mooi oud gebouw aan een gezellig plein. Het was prachtig gerenoveerd. De kamer was smaakvol en modern ingericht. Het bed was zeer comfortabel. Een luxe en prettige badkamer. Met de trein ben je binnen een half uur in San Sebastian.
9.2
Score 9.2
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
1.242 beoordelingen
Prijs vanaf€ 93per nacht
Iriarte Jauregia, hotel in Asteasu

Het prachtig gerestaureerde 17e-eeuwse paleis Iriarte Jauregia ligt op het mooie, Baskische platteland, op 30 km van de kust.

De rust overheerst naast de fijne accomodatie, lekker eten en de vriendelijke mensen.
9.1
Score 9.1
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
843 beoordelingen
Prijs vanaf€ 162per nacht
Hotel K10, hotel in Asteasu

Het modern ingerichte Hotel K10 ligt in het industriepark van Urnieta, op slechts 7 minuten rijafstand van de stad San Sebastián. Het beschikt over kamers met airconditioning en gratis WiFi.

Ontbijt & diner. Dicht bij autostrade. Parking. Ongeveer 1km stappen naar dorpje Urnieta.
8.5
Score 8.5
Erg goed
Beoordeeld als erg goed
1.663 beoordelingen
Prijs vanaf€ 99per nacht
Hotel Oria, hotel in Asteasu

Dit hotel ligt in het hart van de Baskische provincie Guipúzcoa, op 25 minuten met de trein van het centrum van San Sebastián.

Het hotel ligt in het centrum van Tolosa, op een gezellige plek, geen last van verkeer. Parkeren kan vlakbij het hotel. We hadden een kamer met uitzicht op de bergen, heel mooi.
8.0
Score 8.0
Erg goed
Beoordeeld als erg goed
961 beoordelingen
Prijs vanaf€ 89,50per nacht
Paorra Baserria, hotel in Asteasu

Paorra Baserria ligt in Aia, op 18 km van Monte Igueldo Funicular, en biedt accommodatie met een tuin, gratis privéparkeren, een gedeelde lounge en een terras.

Mooie locatie, modern gerenoveerd. Uitgeruste keuken waar je zelf kan koken. Mooi terras met uitzicht over de bergen. Heel vriendelijke eigenaars. Rustig gelegen en maar enkele kilometers van stranden van Orio en Zarautz. Best met auto, voor fietsen erg steile klim.
8.9
Score 8.9
Heerlijk
Beoordeeld als geweldig
173 beoordelingen
Prijs vanaf€ 112,32per nacht
Casa Rural Mailan, hotel in Asteasu

Dit pension ligt op een uitgestrekt terrein aan de oever van rivier de Oria en heeft een spectaculair uitzicht. Casa Rural Mailan biedt kamers op slechts 5 minuten rijden van het strand.

9.2
Score 9.2
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
5 beoordelingen
Prijs vanaf€ 132,25per nacht
Toon alle hotels in en rondom Asteasu
Schrijf je in om exclusieve deals te zien

Prijzen dalen zodra je je inschrijft!

Wat gasten zeiden over Asteasu:

  • 10
    Score 10

    Authentiek dorpshuis met mooie oude details,maar met het moderne comfort . Schoon en compleet, in prachtige,rustige, landelijke omgeving. TOPPER!
    Paul Huisman
    Nederland