Grecotel Marine Palace & Aqua Park is een milieuvriendelijk hotel met 6 zwembaden en een waterpark met een glijbaan en een fontein.
katleen
België
Een echt familiehotel met geweldige kindershows in de avond. Kwalitatief, lekker en grieks eten. Prachtige locatie aan een mooi strandje. We zijn hier voor de 2e keer naartoe geweest, iets wat we nog nooit gedaan hebben in ons leven☺️ een echte aanrader dus met kleine kinderen!
En natuurlijk niet te vergeten, gratis kamer upgrade gekregen met prachtig zicht! Ook bedankt aan de poetsvrouwen voor het goede werk.
Located in Rethymno, just 10 metres from the sandy beach, Ammos Suites features an outdoor pool with a furnished sun terrace. It also provides free WiFi access throughout.
Esther
Nederland
Ammos Suites is schoon, heeft goede bedden, een heerlijk gevarieerd ontbijt en de locatie is top! Iets buiten het drukke centrum maar pal aan zee. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
Dyo Suites ligt in de stad Rethimnon, op een steenworp afstand van het zandstrand en op 10 minuten lopen van de schilderachtige historische binnenstad.
Ekavi Hotel ligt op slechts een paar meter van het zandstrand van Sfakaki in Rethymno en biedt een zwembad met zonneterras en een bar met uitzicht op de Kretenzische Zee.
Tom
België
kleinschalig, zeer gemoedelijk. top familie die hotel runt! je kon altijd terecht bij Soulia
Kapsaliana Village wordt omgeven door de grootste olijfboomgaard op het eiland Kreta en ligt op een rustige locatie met een prachtig uitzicht op het landschap en de zee.
Geert
België
Super, onovertroffen ontbijt. Zeer vriendelijk personeel, doen alles om je te helpen. Wandeling vanaf het Arkadi klooster is een aanrader.
Zwembad is verwarmd, super in april.
Dit hotel in Rethymno ligt slechts 100 meter van het grootste zandstrand van Kreta, en biedt een buitenzwembad met een café en bar bij het zwembad.
Lydia
Nederland
Fijn ontvangst met glaasje sap en we kregen een kamer upgrade. Mooie schone kamer met balkon. Goed, uitgebreid ontbijt. Zeer vriendelijk personeel. Alles werd goed verzorgd, terras en zwembad werden schoongehouden.
Prima locatie, dicht bij het strand (200m), goede restaurants op een paar honderd meter afstand en halte voor hop on hop off bus ook niet ver. Het oude centrum was 2 km verder, voor ons prima te lopen.
Rutger
Nederland
Mooie locatie direct aan het strand. Ruime en comfortabele kamer. Goed ontbijt.
Dit 4-sterrenhotel is ideaal gelegen tegenover een gouden zandstrand, slechts 6 km ten oosten van Rethymnon.
Nelle
België
Alles was tip top in orde. De vriendelijkheid van het personeel was subliem. Het eten was voldoende gevarieerd. Propere en ruime kamer met leuk balkonnetje.
We hebben meer dan 70 miljoen beoordelingen van accommodaties, allemaal van echte, geverifieerde gasten.
Hoe werkt het?
1
Het begint met een boeking
Het begint met een boeking
Alleen wie via ons boekt, kan het verblijf beoordelen. Zo weten we zeker dat onze beoordelingen afkomstig zijn van echte gasten die in een accommodatie verbleven hebben.
2
Gevolgd door een reis
Gevolgd door een reis
Onze gasten bezoeken de accommodatie en ervaren zelf of de kamer rustig is, of het eten inderdaad lekker smaakt en hoe vriendelijk het personeel is.
3
Ten slotte, een beoordeling
Ten slotte, een beoordeling
Reis voorbij? Gast aan het woord. Wij checken of de beoordeling echt is, en of er geen grof taalgebruik in staat. Dan plaatsen we hem op de website van Booking.com.
Als je via ons hebt geboekt en een beoordeling wilt geven, dan moet je eerst inloggen.